м.Київ, вул. Маршала Рибалко 11

Водозниження

 

У процесі виконання будівельних робіт мереж водопроводу, напірної, самопливної та зливної каналізації, систем внутрішнього водопостачання та каналізації, встановлення вакуумного водозниження, ТОВ «БРК Гідросервіс» виконує роботи дотримуючись всіх будівельних норм та правил.

Роботи з монтажу зовнішніх інженерних мереж виконуються відкритим та закритим методом (без риття траншей і пошкодження зовнішньої інфраструктури, методом ГНБ, штольньовою проходкою), з подальшим підключенням до центральних і локальних систем водопостачання та каналізації. Також, компанія БРК Гідросервіс пропонує послуги по водозниженню, яке проводиться шляхом встановлення вакуумного водозниження, укомплектованого голкофільтрами.

Під час застосування вакуумного водозниження вакуум, утворюється штучно в прийомних ланках голкофільтрів поширюється на голкофільтри безпосередньо в ґрунт. Завдяки цьому процесу утворюється система штучних капілярів ґрунтових вод, а їхня поверхня, відходить вглиб під наконечником голкофільтрів. Відповідно до цього відбуваються процеси руху ґрунтових вод.