м.Київ, вул. Маршала Рибалко 11

Про нас

ТОВ БРК ГІДРОСЕРВІС

ТОВ «БРК Гідросервіс» — спеціалізоване підприємство, яке надає повний комплекс послуг в сфері будівництва, реконструкції та ремонту зовнішніх і внутрішніх мереж водопроводу.

Ми здійснюємо роботи на основі всіх дозвільних документів, надаємо гарантії, використовуємо новітні технології та якісні матеріали, перевірені на особистій практиці.

Колектив компанії – це професіонали з багаторічним досвідом роботи в  сфері інженерії.

 

ТОВ «БРК Гідросервіс» виконує повний комплекс робіт по будівництву та реконструкції інженерних мереж від моменту проектування і до введення в експлуатацію.

  • Допомога в отриманні дозвільної документації

  • Створення проектної документації

  • Супровід та погодження проекту, проходження експертизи

  • Будівельно-монтажні роботи, врізання в існуючі мережі, реконструкція існуючих та прокладання нових зовнішніх інженерних мереж водопроводу, господарчо-побутової каналізації та дощової каналізації.

  • Юридичний супровід на всіх етапах співпраці

У процесі виконання будівельних робіт мереж водопроводу, напірної, самопливної та зливної каналізації, систем внутрішнього водопостачання та каналізації, ТОВ «БРК Гідросервіс» виконує роботи дотримуючись всіх будівельних норм та правил.

Роботи з монтажу зовнішніх інженерних мереж виконуються відкритим та закритим методом (без риття траншей і пошкодження зовнішньої інфраструктури, методом ГНБ, штольньовою проходкою), з подальшим підключенням до центральних і локальних систем водопостачання та каналізації.

ПРАЦЮЮЧИ З НАМИ, ВИ МОЖЕТЕ БУТИ ВПЕВНЕНІ, ЩО ВИБРАЛИ НАДІЙНОГО ПАРТНЕРА!